Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących 18-20 października 2016 Kołobrzeg Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących 18-20 października 2016 Kołobrzeg

45. Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących

Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących jest corocznym wydarzeniem, które w 2016 roku będzie miało swoją czterdziestą piątą odsłonę. KKBN jest miejscem omówienia ostatnich dokonań w zakresie badań nieniszczących, jak również inspiracją do dalszych prac naukowych oraz szansą na nawiązanie nowych relacji biznesowych. 45. KKBN będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich uczestników, zapoznania się z nowościami technicznymi i technologicznymi na rynku badań nieniszczących i diagnostyki technicznej. Potwierdzeniem wyjątkowego znaczenia KKBN jest przyjęcie zaproszenia do udziału w konferencji przez przedstawicieli najważniejszych międzynarodowych, zagranicznych i krajowych organizacji zajmujących się badaniami nieniszczącymi.

 

Konferencja Badań Nieniszczących, która odbędzie się w Kołobrzegu

w Hotelu Aquarius Spa (http://www.aquariusspa.pl),

w dniach 18 - 20 października 2016 r.

 

TEMATYKA KONFERENCJI:

  • badania nieniszczące w przemyśle, budownictwie, transporcie, energetyce
  • metody, urządzenia, wyposażenie i oprogramowanie wykorzystywane w badaniach nieniszczących
  • diagnostyka techniczna urządzeń i konstrukcji
  • szkolenie personelu i certyfikacja w zakresie badań nieniszczących
  • nowe przepisy i normy dotyczące badań nieniszczących
  • akredytacja laboratoriów badań nieniszczących.

W ramach konferencji zaplanowane są sesje werbalne i plakatowa oraz specjalne sesje warsztatowe, na których zaprezentowane będą uznane na świecie oprogramowania CIVA i aRTist wspierające prowadzenie badań nieniszczących i dokonywania oceny oraz najnowocześniejsze techniki pomiarowe stosowane w badaniach wizualnych. Tradycyjnie odbędzie się również wystawa najnowszego sprzętu i rozwiązań przemysłowych.

Pobierz załącznik: