ESAB rozwija swoją działalność w Meksyku

ESAB rozwija swoją działalność w Meksyku

 

Posiadając ponad 100 lat doświadczenia, działając w ponad 80 krajach i zatrudniając ponad 8000 pracowników na całym świecie, ESAB jako najbardziej rozpoznawalna marka w branży spawania i cięcia ma przyjemność ogłosić rozszerzenie swojej działalności w Meksyku w trzech głównych obszarach wzrostu.

Łańcuch dostaw - w ciągu ostatnich trzech lat ESAB usprawnił swoją strukturę dystrybucyjną zamieniając dziewięć nieodpowiednio ulokowanych magazynów regionalnych na cztery centra dystrybucyjne w Mexico City, Guadalajara, Monterrey i Mexicali. Pozwoliło to spółce poprawić jakość obsługi, skrócić czas dostawy, a jednocześnie utrzymać konkurencyjne geograficznie pokrycie meksykańskiego rynku. W 2012 roku rozważa się otwarcie piątego centrum dystrybucyjnego.

 

 Obsługa klienta - we wrześniu 2011 roku nowe centrum obsługi klienta rozpoczęło swoją działalność w Monterrey. Ten nowy obszar pomoże scentralizować obsługę serwisową do tej pory prowadzoną na poziomie regionalnym, a dzięki temu ulepszyć i ujednolicić sposób świadczenia usług na rzecz klientów. W nowym centrum poczyniono znaczne inwestycje na środki teleinformatyczne.

Produkt - w czwartym kwartale 2010 roku ESAB Mexico przyłączył się do globalnego planu reaktywacji linii produktowej urządzeń łukowych. Na koniec czerwca 2011 roku, linia ta wykazywała roczny wzrost na poziomie 100%, a ESAB Mexico szybko zwiększa swój udział w rynku. Sprzedaż urządzeń w 2011 roku stanowi 10% całej sprzedaży ESAB Mexico, a celem jest wzrost do poziomu 30% do roku 2013

 

Źródło: http://www.esab.pl