ESAB Arcair ESAB Arcair

ESAB zastępuje elektrody OK Carbon™ elektrodami węglowymi Arcair® do żłobienia elektropowietrznego

Firma Arcair, kojarzona z procesem żłobienia elektropowietrznego – połączyła siły z wiodącą marką ESAB w celu dalszego doskonalenia elektrod do cięcia i żłobienia, które już teraz cieszą się opinią najbardziej zaawansowanych w branży. ESAB wycofuje elektrody OK Carbon na rzecz serii elektrod węglowych do żłobienia elektropowietrznego Arcair – wiodącej na rynku marki elektrod z segmentu premium.

Zalety produktów Arcair

Firma Arcair opracowała proces żłobienia elektropowietrznego elektrodami węglowymi już w 1949 r. i pozostaje branżowym liderem w doskonaleniu produktów tego rodzaju. Elektrody węglowe Arcair zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem procesu żłobienia elektropowietrznego i wykorzystują precyzyjnie opracowaną mieszaninę węgla i grafitu gwarantującą doskonały efekt końcowy. Decydując się na elektrody Arcair, uzyskujesz następujące zalety:

  • Doskonałą stabilność łuku
  • Najwyższy wskaźnik usuwania metalu wyrażony ilością usuniętego metalu (w kg) na zużycie elektrody (w cm)
  • Niską temperaturę pracy
  • Równą średnicę
  • Czyste, jak maszynowe, wyżłobienia lub cięcia

Większy wybór

Elektrody węglowe do żłobienia elektropowietrznego są oferowane w dwóch wersjach. Dzięki temu można wybrać produkt, który najlepiej bilansuje koszt i skuteczność działania w ramach realizowanego zlecenia. Oferta obejmuje dwie linie produktowe:

Professional: Elektroda węglowa jakości premium, zapewniająca maksymalną skuteczność usuwania metalu dla każdej średnicy.

CutSkill®: Uniwersalna tańsza elektroda produkowana w takiej samej technologii Arcair, idealna do zastosowań ogólnych. Także ta ekonomiczna wersja elektrody jest skuteczniejsza od większości konkurencyjnych marek z segmentu premium.

Wycofywanie elektrod OK Carbon

W zapasach magazynowych dostępna jest ograniczona ilość elektrod węglowych ESAB OK Carbon do żłobienia elektropowietrznego. Informacje o aktualnej dostępności można uzyskać od lokalnego przedstawiciela ESAB lub pod nr tel. 32 35 11 114 .