Fronius WeldingTour 2024

Fronius WeldingTour 2024

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych branżą spawalnictwa na niezwykłe wydarzenie - WeldingTour 2024! Będziemy mieli przyjemność zaprezentować spawanie zrobotyzowane, ręczne i zautomatyzowane, ukazując najnowsze osiągnięcia w tych dziedzinach.

ZOBACZ, GDZIE I KIEDY MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ:

9 kwiecień Skierdy k. Warszawy SupraElco, ul. Modlińska 2, 05-101 Skierdy
23 kwiecień Gorzów Wielkopolski PUH TEST, ul. Łukasińskiego 21, 66-400 Gorzów Wielkopolski
25 kwiecień   Gdańsk Fronius Polska oddział Gdańsk wraz z ASTOR, ul. Kartuska 464, 80-298 Gdańsk
10 maj   Radom EMICO ROBOTICS Sp. z o.o., ul. Grabowa 15A, 26-600 Radom
18 czerwiec Wrocław Yaskawa, Duńska 11, 54-427 Wrocław
17 wrzesień  Poznań SAZ Welding, ul. Naramowicka 102, 61-619 Poznań  
26 wrzesień Lublin CEWAR wraz z Robot Partner, ul. Braci Krausse 3, 20-270 Lublin
10 październik Katowice ARM Robotics Sp. z o.o., ul. Hutnicza 6, 40-241 Katowice

 

Czego możecie spodziewać się na miejscu:

Podczas naszego WeldingTour przygotowaliśmy dla Was szereg fascynujących atrakcji!

 

Pokazy spawalnicze:

Doświadczcie na żywo magii spawania! Zobaczcie, jak zrobotyzowane, ręczne i zautomatyzowane techniki współgrają, tworząc wspaniałe połączenia metalu. To niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w świecie nowoczesnych metod spawania.

 

Prezentacje ekspertów:

Nasze wydarzenie będzie gościć doświadczonych ekspertów z branży spawalniczej, którzy podzielą się najnowszymi osiągnięciami i perspektywami na przyszłość. Bądźcie gotowi na inspirujące prezentacje i cenne wskazówki od najlepszych specjalistów!

 

Konkurs spawalniczy z nagrodami:

Weźcie udział w emocjonującym konkursie spawalniczym, gdzie będziecie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. To wyjątkowa szansa, aby sprawdzić swoje wieloletnią praktykę w rywalizacji z innymi profesjonalistami. Zdobądźcie uznanie ekspertów i zdobywajcie atrakcyjne nagrody!

 

Networking:

Stworzymy nieformalną przestrzeń do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów w branży spawalniczej. Spotkajcie się z profesjonalistami, dzielcie się pomysłami i wspólnie budujcie przyszłość tej dynamicznej dziedziny.

 

Wirtualne spawanie:

Przygotowaliśmy interaktywną strefę, gdzie będziecie mieli okazję wcielić się w rolę spawacza, korzystając z zaawansowanego symulatora spawalniczego opartego na technologii AR.

Przyłączcie się do naszego WeldingTour i cieszcie się pełnym pakietem inspiracji, nauki, rozrywki oraz emocji związanych z konkurencją spawalniczą! To będzie wyjątkowe przeżycie, którego nie warto przegapić. Zapraszamy serdecznie!

Dodatkowe informacje