EuroBLECH EuroBLECH

Innowacyjność, jakość i biznes na skalę globalną

W dniach 21 - 25 października 2014 odbędą się kolejne, tym razem 23. Międzynarodowe Targi Technologii Obróbki Blach w Hanowerze, w Niemczech. Jako wiodąca w świecie wystawa i barometr aktywności gospodarczej dla przemysłu obróbki blachy, EuroBLECH wskazuje swoim odbiorcom panujące trendy technologiczne. Około 60 000 kluczowych nabywców i osób decyzyjnych oraz ponad 1500 wystawców z 39 krajów uczestniczyło w poprzednich targach.

Wystawa EuroBLECH ma jasną strukturę, podzielona jest na 15 sektorów technologicznych i prezentować będzie cały łańcuch technologii obróbki blach: blachy, półprodukty i produkty końcowe, technologie transportu bliskiego, demontażu, formowania, gięcia blach, łączenia i mocowania, technologie obróbki powierzchniowej blach, przetwarzanie struktur hybrydowych blach/tworzyw sztucznych, narzędzia, kontrola jakości, systemy CAD/CAM i prace badawczo-rozwojowe.

Dla firm przygotowanych na inwestycje w najnowsze maszyny, narzędzia i systemy dla obróbki blachy, EuroBLECH jest na pierwszym miejscu pod względem wyboru prawidłowej maszynerii i systemów. Dla dostawców i producentów z branży obróbki blach, EuroBLECH stanowi miejsce centralne dla biznesu na skalę globalną.

EuroBLECH – The World’s No. 1