KUKA LBR iiwa KUKA LBR iiwa

Innowacyjny LBR iiwa laureatem Złotego Medalu MTP!

Nowoczesny robot LBR iiwa został laueatem konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich na MACH-TOOL, które odbędą się w dniach 9-12.06.2015 r.

Nagrodzony model KUKA zebrał pozytywne rekomendacje zespołu ekspertów - wybitnych specjalistów reprezentujących odpowiednie dziedziny życia gospodarczego. Co roku jury poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Taki właśnie jest robot LBR iiwa!

LBR iiwa firmy KUKA to prawdziwa innowacja w zakresie robotów współpracujących z człowiekiem wyposażonych w czujniki siły gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa, szybkie uczenie się i prostą obsługę. Umożliwia dostęp do nowych, do tej pory nieodstępnych dla robotów obszarów zastosowań w środowisku pracy człowieka.

Jak przyznaje dyrektor generalny KUKA Tomasz Nowak: "W naszej branży Złoty Medal MTP NA MACH-TOOL to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku. To dla nas ogromne wyróżnienie i zarazem motywacja do dalszej pracy. LBR iiwa pokonał ponad 500 innych produktów wysokiej jakości i został wybrany przez niezależną komisję złożoną z ekspertów z różnych dziedzin. Dla nas to wyraźny sygnał, że produkty, nad którymi pracujemy doskonale odnajdują się w nowoczesnym przemyśle i mają tu swoją przyszłość".

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia stoiska, na którym zaprezentujemy robota KUKA: pawilon 5, nr stoiska 8!

Specjalnie dla uczestników zaprezentujemy „umiejętności” LBR iiwa na żywo!

Godziny otwarcia dla zwiedzających: 9-11.06 (od 9-17h), 12.06 (9-16h).