Jakość i niezawodność gwarantowana przez ESAB Jakość i niezawodność gwarantowana przez ESAB

Jakość i niezawodność gwarantowana przez ESAB

Zadowolenie klientów jest dla firmy ESAB absolutnym priorytetem. Każdy zakupiony produkt ESAB objęty jest jednym z najbardziej kompleksowych programów gwarancyjnych w branży. Dzięki niemu każdy nabywca może mieć pewność, że wybierając produkt ESAB, otrzymuje nie tylko najwyższą jakość, ale również najlepszą obsługę klienta.
Dzięki gwarancji doskonałe produkty są jeszcze lepsze

Kompleksowa gwarancja jest dodatkowym atutem zakupu urządzenia ESAB. Dzięki ochronie gwarancyjnej klient zyskuje dodatkową pewność, że wiodące w branży urządzenia ESAB spełnią jego oczekiwania.

Trzyletnia gwarancja obejmuje wszystkie standardowe spawalnicze źródła energii, podajniki drutu i panele sterujące sprzedawane na terenie Europy.

Gwarancja obejmuje zarówno części, jak i robociznę. W ramach gwarancji ESAB zobowiązuje się do naprawy bądź bezpłatnej wymiany dowolnych części lub elementów, w których w ciągu trzech lat użytkowania stwierdzone zostaną wady materiału lub wykonania – przy zastrzeżeniu eksploatacji zawartej w warunkach gwarancji.

Największa sieć autoryzowanych punktów serwisowych w Europie

ESAB zapewnia łatwy dostęp do pomocy serwisowej o najwyższej jakości i kwalifikacjach.

W okresie gwarancji wsparcie serwisowe można uzyskać w autoryzowanych centrach serwisowych tworzących najbardziej rozbudowaną sieć na obszarze Europy. Centra serwisowe wykonują profesjonalne naprawy, serwis i kalibrację urządzeń ESAB.
Korzyści dzięki rejestracji gwarancji

Rejestracja gwarancji w ESAB jest całkowicie bezproblemowa. Wystarczy podać numer seryjny, miejsce i datę zakupu produktu. Standardowa trzyletnia gwarancja rozpoczyna się z dniem zakupu produktu na warunkach określonych w polityce gwarancyjnej ESAB i nie jest uzależniona od rejestracji.

Rejestracja zakupionego produktu daje jednak dodatkowe korzyści. Zarejestrowanie gwarancji zapewnia automatyczny dostęp do najnowszych wiadomości o produktach, aktualizacji i informacji o nowych wersjach produktów ESAB. Dzięki rejestracji można również szybciej i skuteczniej uzyskiwać pomoc techniczną.