Kolejna edycja Targów Euroblech już za nami

Kolejna edycja Targów Euroblech już za nami

W tym roku Targi Euroblech odbyły się w Hanowerze w dniach 23 – 27 października. Są one zaliczane do najważniejszych wydarzeń w jesiennym sezonie targowym w Europie. Podczas tego 5 dniowego spotkania branżowego na ponad 84 000 m2 można zobaczyć prezentację firm z całego świata specjalizujących się w specjalistycznej obróbce materiałów. Znane z licznych pokazów pracy maszyn na żywo, targi Euroblech są idealną platformą zakupów dla fachowców z branży obróbki blach, poszukujących dla swych firm optymalnych systemów produkcyjnych, obrabiarek czy narzędzi.

Jedną z polskich firm, która zaprezentowała swoje produkty w Hanowerze była firma Eckert. Na stoisku można było zobaczyć wszystkie flagowe maszyny firmy w akcji. Jedna z nich - Szafir z głowicą 3D został dodatkowo zaprezentowany na stoisku firmy Victor Technologies (dawniej Thermadyne), znanego producenta m.in. agregatów plazmowych. Służył on do prezentacji najnowszej linii agregatów plazmowych. Wykonywane próby cięcia wypadły znakomicie, a klienci bardzo pozytywnie ocenili zalety głowicy 3D, w którą wyposażony jest Szafir.


 

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

Joanna Zawadzka

Tel. +48 76 856 09 31

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.