Kolejny międzynarodowy sukces na koncie firmy Eckert

Kolejny międzynarodowy sukces na koncie firmy Eckert

 

 

Podczas tegorocznego Polsko-Niemieckiego Szczytu Gospodarczego w Krzyżowej Nagrodę Gospodarczą otrzymała legnicka firma Eckert – jedyny polski producent maszyn do cięcia pracujących w czterech technologiach: laserowej, wodnej, plazmowej i tlenowej.

Laureaci Nagrody to gospodarczy Ambasadorzy Dolnego Śląska, którzy swoim autorytetem, wizerunkiem, „marką” i wiarygodnością poświadczają pozytywny wizerunek Regionu.

- Po nagrodzie na Międzynarodowych Targach w Lipsku to kolejne w tym roku wyróżnienie o charakterze międzynarodowym, które potwierdza istotny wkład, jaki wniosła firma Eckert dla dynamicznego rozwoju regionu i współpracy polsko-niemieckiej. - powiedział prezes firmy, Tadeusz Eckert.

Głównym rynkiem eksportowym firmy Eckert są Niemcy. Firma posiada tam oddział w Zwickau. W sumie zatrudnia ponad 130 osób, w tym doświadczoną kadrę inżynierów specjalizujących się w robotyce i automatyce. 

 

 

 

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

Joanna Zawadzka

Tel. 76 850 27 96

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.