Międzynarodowe Targi Obrabiarek Międzynarodowe Targi Obrabiarek

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®

Międzynarodowe Targi EUROTOOL® są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku profesjonaliści mają okazję dokonać przeglądu prezentowanych maszyn i urządzeń, porównać technologie, jakość i wykonanie.

Warto być tam, gdzie spotyka się branża!

Targi EUROTOOL® są ważnym katalizatorem innowacji w przemyśle i idealnym rynkiem dla interesów. To w Krakowie każdego roku międzynarodowi producenci i projektanci spotykają użytkowników, a w centrum uwagi jest branża obróbki materiałów i jej kluczowe technologie.

Targi EUROTOOL® organizowane są w idealnym miejscu. Geograficzna bliskość rozwijających się rynków wschodnich stwarza ogromne możliwości związane z eksportem towarów na te rynki oraz w drugą stronę – importem ze wschodu do wszystkich krajów w Europie, jak również poza nią. Kraków jest świetnie skomunikowany z Dolnym i Górnym Śląskiem. Prowadzi do niego autostrada łącząca Polskę z Niemcami. W promieniu 3h jazdy samochodem znajdują się takie ośrodki przemysłowe jak górnośląsko-krakowska aglomeracja przemysłowa, czy podkarpacki region, koncentrujący przemysł lotniczy. Klienci Targów mają do nas najbliżej, a co więcej – zawsze chętnie przyjeżdżają do turystycznego Krakowa.

Targi EUROTOOL® mają ogromny zakres oddziaływania. W jednym miejscu i czasie spotyka się 8 tysięcy profesjonalistów z całego świata - zajmujących stanowiska prezesów, właścicieli, dyrektorów oraz stanowiących podstawową kadrę techniczną przedsiębiorstw, reprezentujących takie branże jak: przemysł budowy maszyn, motoryzacyjny, AGD, lotniczy, górniczy, kolejowy, medyczny, spożywczy czy sportowy.

Targi EUROTOOL® to międzynarodowa obsada. Podczas ostatniej edycji odwiedziły nas misje przedsiębiorców z Francji i Algierii, stwarzając tym samym szansę dla polskich firm na nawiązanie trwałej współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

Targi EUROTOOL® to prestiżowe wyróżnienia. Targom od 15 lat towarzyszy renomowany konkurs o nagrodę Złotego Smoka dla najbardziej innowacyjnych produktów prezentowanych podczas imprezy. Statuetki przyznawane są w czterech kategoriach: obrabiarki, narzędzia, aparatura pomiarowo-kontrolna oraz oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek.