Z ramienia EMG umowę podpisali Elżbieta i Robert Cholewowie – współwłaściciele firmy; z ramienia DMV Olaf Tonn – prezes zarządu Z ramienia EMG umowę podpisali Elżbieta i Robert Cholewowie – współwłaściciele firmy; z ramienia DMV Olaf Tonn – prezes zarządu

Rynki eksportowe online otwarte dla polskich przedsiębiorstw

Elamed Media Group (EMG) i Deutscher Medien Verlag (DMV) podpisały umowę o współpracy, na mocy której EMG stał się wyłącznym polskim przedstawicielem i administratorem będącego własnością DMV portalu IndustryStock. Portal działa pod adresem www.industrystock.com. Wersja polskojęzyczna pod adresem www.industrystock.pl

Globalna platforma B2B
IndustryStock to renomowana, uznana w świecie platforma internetowa, której misją jest zaspokajanie potrzeb informacyjnych i komunikacyjnych przedsiębiorstw (producentów, dystrybutorów i usługodawców działających we wszystkich segmentach gospodarki) oraz ułatwianie zainteresowanym firmom nawiązywania kontaktów handlowych i kooperacyjnych w skali globalnej.

Co oferuje IndustryStock
Obok obszernej bazy danych przedsiębiorstw i produktów oraz narzędzi nawiązywania współpracy, IndustryStock publikuje aktualne informacje gospodarcze, artykuły fachowe, analizy i omówienia a także wywiady z branżowymi ekspertami. Zarejestrowanym użytkownikom oferuje także periodycznie ukazujące się newslettery – w szczególności o tematyce przemysłowej, w tym działające w obszarze pośrednictwa pracy. Rejestracja w portalu, a także podstawowe wpisy przedsiębiorstwa są bezpłatne.

Liczby
Wszystkie informacje ofertowe (ponad 300 tysięcy zarejestrowanych przedsiębiorstw i ponad 3,2 mln produktów) oraz fachowe publikacje dostępne są w 16 językach, znikają więc bariery językowe. W ciągu ostatniego roku portal zanotował 9 milionów odwiedzających, oraz blisko 40 milionów odsłon.

Specjaliści szukają z IndustryStock
Z przeprowadzonych badań wynika, że ok. 60% użytkowników IndustryStock stanowią profesjonaliści z działów technicznych przedsiębiorstw. Kolejne 32% pochodzi z działów dystrybucji, zakupu i marketingu.

Współpraca
Zespół IndustryStock.pl jest otwarty na współpracę ze wszystkimi mediami, instytucjami i organizacjami, które chciałyby upowszechnić w świecie swoją wiedzę na temat polskiego rynku przedsiębiorstw przemysłowych; przede wszystkim zaś z firmami zainteresowanymi kooperacją na nieograniczonym światowym rynku.

Dane kontaktowe:
IndustryStock.pl
Elamed Media Group
Al. Roździeńskiego 188C
40-203 Katowice
www.industrystock.pl

Deutscher Medien Verlag GmbH, twórca i właściciel marki IndustryStock jest zlokalizowaną w Cottbus w Niemczech, powstałą w 2003 roku spółką zatrudniającą 60+ pracowników. W tej chwili obszar jej działania obejmuje Niemcy, Chiny, Czechy, Węgry i Polskę.
Kontakt:
Deutscher Medien Verlag GmbH
Rudolf Breitscheid str. 1
03046 Cottbus, Germany
Tel. +49 (0)355 28 94 43 40
Fax +49 (0)355 28 94 43 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Elamed Media Group, jest powstałym w 1992 roku, zatrudniającym ok. 100 pracowników, największym w Polsce wydawnictwem czasopism branżowych. Prócz 26 tytułów prasowych wydaje także książki specjalistyczne oraz multimedialne materiały edukacyjne. Prowadzi również działalności szkoleniową w obszarach zainteresowania wydawanych periodyków.

Kontakt:
Justyna Pich, Koordynator Projektu IndustryStock.pl
Elamed Media Group
Al. Roździeńskiego 188C
40-203 Katowice
Tel. +4832 788 51 51
Fax. +4832 788 51 09
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.