Instytut Spawalnictwa w Gliwicach Instytut Spawalnictwa w Gliwicach

Spawanie wiązką elektronów - nowe możliwości

 Z przyjemnością informujemy, że 25 listopada 2015 r. w sali konferencyjnej im. prof. Józefa Pilarczyka w Instytucie Spawalnictwa odbędzie się szkolenie-seminarium pt.: "Spawanie wiązką elektronów - nowe możliwości".

Celem seminarium jest przede wszystkim przybliżenie Słuchaczom istotnych zalet tej technologii łączenia oraz przedstawienie nowych obszarów i dziedzin, w których można ją zastosować. Chcemy także podzielić się z Państwem zdobytymi przez Instytut doświadczeniami w tym zakresie.

Z uwagi na duże zainteresowanie naszych partnerów z przemysłu zagadnieniami związanymi z budową elektrowni jądrowej w Polsce, w programie seminarium zamieściliśmy również wystąpienie pt. Wymagania w zakresie zapewnienia jakości podczas wytwarzania i świadczenia usług na rzecz budowy elektrowni jądrowej wg kodów AFCEN i ASME (autorzy: dr inż. Jerzy Niagaj, prof. IS oraz dr inż. Tomasz Pfeifer).

Bliższych informacji udziela Ośrodek Marketingu i Informacji Naukowej, tel. 32/33-58-395, 32/33-58-289, fax 032/331-61-05.

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium.

Pobierz załącznik: