STAMOS Welding Group STAMOS Welding Group

STAMOS Welding Group zaprasza na targi

STAMOS Welding Group zaprasza Państwa na Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING, które odbędą się w dniach 14-16 października 2014 w Centrum ExpoSilesia w Sosnowcu. 

STAMOS Welding Group

 W wydarzeniu weźmie udział kilkaset największych polskich i zagranicznych firm spawalniczych. Będziecie mogli Państwo skorzystać ze specjalistycznych porad, zdobyć wiadomości o nowinkach technicznych i wziąć udział w konferencjach tematycznych.
Jednym z ważnych wystawców jest STAMOS Welding Group. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska tej firmy (nr 83), na którym zaprezentowana zostanie pełna oferta najnowszych i najlepszych modeli spawarek i akcesoriów spawalniczych marek należących do STAMOS: Stamos Germany, Stamos Germany Selection, Stamos Power, Stamos Germany ECO, Stamos Germany Pro Series oraz Welbach.

STAMOS Welding Group

 

 Wizyta na stoisku będzie także świetną okazją do zapoznania się z nowością targową, czyli spawarką WELBACH OMEGA 500.

STAMOS Welding GroupJest to urządzenie zaprojektowane do profesjonalnego zastosowania. Świetnie sprawdza się w warsztatach i zakładach rzemieślniczych. Dzięki możliwości obsługi trybu MIG, MIG PULSE, MAG, MMA i lutospawania, można tą maszyną pracować z każdym materiałem spawalnym.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

Oficjalny serwis STAMOS Welding Group

Wyłączny dystrybutor STAMOS - emaks.pl