Światowa Premiera MULTI TUBE na Targach ITM

Światowa Premiera MULTI TUBE na Targach ITM


 

Przez ostanie kilka miesięcy w dużej tajemnicy dział konstrukcyjny firmy STIGAL prowadził prace projektowe mające na celu wdrożenie do produkcji nowej, niedostępnej na polskim rynku maszyny. Naszym zdaniem nadszedł już czas, by uchylić rąbka tajemnicy.

MULTI TUBE, bo taką nazwę nosić będzie nowe urządzenie będzie miało swoją światową premierę w czerwcu tego roku podczas Międzynarodowych Targów ITM WELDING 2011 w Poznaniu. Urządzenie powstało w odpowiedzi na potrzeby przemysłu - głównie branży konstrukcji stalowych.

 

 MULTI TUBE to urządzenie sterowane numerycznie do plazmowego cięcia rur, kształtowników i profili zamkniętych. Oprócz podstawowej funkcji cięcia plazmowego może zostać rozbudowane o funkcję trasowania linii, punktowania, opisywania plazmowego oraz wiercenia i gwintowania. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest precyzyjne dopasowanie połączeń rurowych i konstrukcji stalowych. Wycinanie odbywa się zgodnie z krzywymi przenikania, co pozwala na szybkie i precyzyjne tworzenie nawet bardzo skomplikowanych węzłów konstrukcyjnych.

Sam wygląd urządzenia chcemy utrzymać w tajemnicy do momentu premiery podczas targów ITM, dlatego załączam Państwu zdjęcia możliwości pracy maszyny.
Już dziś zapraszamy na nasze stoisko 37 w hali 6a, gdzie zobaczyć będzie można także naszą drugą nowość najszybszą w Europie przecinarkę plazmową DYNAMIC SPEED 

 

 

Marcin Skarżyński

STIGAL
ul. Nowodworska 17
59-220 Legnicatel.
+48 76 721-71-05 w. 27