Studenckie Koło Naukowe Spawalników SWC Studenckie Koło Naukowe Spawalników SWC

Sympozjum Katedr i Zakładów Spawalnictwa "Nowoczesne zastosowania technologii spawalniczych"

W imieniu Katedry Spawalnictwa Politechniki Śląskiej oraz Studenckiego Koła Naukowego „Strefa Wpływu Ciepła” mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Sympozjum Katedr i Zakładów Spawalnictwa pt.„Nowoczesne zastosowania technologii spawalniczych”, które odbędzie się w dniach:

 

14-15 czerwca 2016 r., w Istebnej.

 

Patronat nad Sympozjum objęli:

 

Polskie Towarzystwo Spawalnicze

oraz Instytut Spawalnictwa.

 

Tradycyjnie już, głównym celem Sympozjum jest integracja ogólnopolskiego środowiska akademickiego, zaprezentowanie dotychczasowego dorobku naukowego studentów oraz młodych pracowników naukowych, jak i doświadczeń związanych z prowadzoną działalnością naukową i badawczą. Równolegle, ważnym celem Sympozjum jest poszerzenie zakresu współpracy przemysłu z nauką, co w konsekwencji pomoże stworzyć platformę wymiany doświadczeń, wiedzy, umiejętności oraz prezentacji dotychczasowego dorobku naukowego. Liczymy, że dzięki Państwa zainteresowaniu organizowane Sympozjum będzie jeszcze bogatsze.

Sympozjum odbędzie się w kompleksie hotelowym GROŃ w Istebnej. Koszt uczestnictwa wynosi 550,00 zł/osobę. Cena obejmuje:

  • koszty organizacji Sympozjum,
  • materiały konferencyjne,
  • indywidualne zaświadczenie uczestnictwa,
  • koszty noclegu wraz z pełnym wyżywieniem,
  • koszt wynajmu miejsca na stanowisko wystawiennicze tuż obok sali konferencyjnej,
  • możliwość dołączenia ulotek oraz wszelkich informatorów a także gadżetów reklamowych do materiałów konferencyjnych wręczanych każdemu Uczestnikowi.

Cena nie obejmuje kosztów dojazdu.
Poniżej podajemy link do portalu rejestracyjnego, w załączeniu także Zaproszenie, w którym znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje oraz formatkę artykułu.
http://bit.do/SympozjumSWC2016
Możecie Państwo także wykupić możliwość prelekcji w bloku komercyjnym, w którym firmy będą mogły zaprezentować profil swojej działalności i wygłosić prelekcje/prezentacje dla Słuchaczy. Koszt tejże to 1000,00 zł (dodatkowo). W ramach tej wpłaty otrzymujecie Państwo także wkładkę kolorową (A4) w wydawnictwie sympozjalnym (publikacja artykułów naukowych), które otrzyma każdy z uczestników. Ewentualne wpłaty prosimy kierować na konto Polskiego Towarzystwa Spawalniczego z dopiskiem "prelekcja podczas Sympozjum/nazwa firmy), na nr konta 27 1560 1081 0000 9040 0003 5977, Getin Noble Bank SA.

Mając nadzieję na wspólne spotkanie pozdrawiany serdecznie i zapraszamy!