X Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO 10-12 III 2015 X Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO 10-12 III 2015

X Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO 10-12 III 2015

X Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, które odbędą się od 10 do 12 marca, co roku obfitują w innowacyjne technologie oraz sprzęt spawalniczy. Podczas nadchodzącej wystawy będzie można zobaczyć, testować i oceniać maszyny i urządzenia do cięcia, zgrzewania, lutowania oraz natryskiwania cieplnego. W halach targowych prezentowane będą również materiały spawalnicze i linie technologiczne. W trakcie targów wystawcy pokażą najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu wspomagania komputerowego procesów spawalniczych oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. Targi SPAWALNICTWO to przede wszystkim mocne wsparcie merytoryczne. W programie tegorocznej wystawy znajdują się liczne konferencje, sympozja oraz seminaria. Wśród wystawców znajdować się będą instytuty, instytucje, stowarzyszenia, oraz jednostki badawczo-rozwojowe. Wystawie jak co roku towarzyszyć będą międzynarodowe spotkania biznesowe oraz spotkania brokerskie.

Miniona edycja Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, która odbyła się przy współpracy z Instytutem Spawalnictwa oraz Polską Izbą Spawalniczą obfitowała w innowacyjne technologie oraz sprzęt spawalniczy. Swoją ofertę zaprezentowało blisko 70 firm.

Tak jak podczas ubiegłorocznych targów, wydarzeniu towarzyszyć będą wystawy związane z pneumatyką, obróbką metali, technologią laserową, technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli PNEUMATICON, STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, EXPO-SURFACE oraz CONTROL-STOM . Ponadto po raz drugi odbędą się Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY, podczas których zostaną zaprezentowane takie technologie jak Rapid Prototyping, drukowanie 3D czy zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w przemyśle. Producenci oraz dystrybutorzy będą mieli szansę pokazać najnowocześniejsze technologie projektowania i tworzenia prototypów od momentu projektowania komputerowego do drukowania przestrzennego.