ITM POLSKA ITM POLSKA

Złoty Medal MTP może być Twój

Wszystkich wystawców targów ITM Polska 2017 zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Zobaczcie, kto podczas ubiegłorocznej edycji ITM Polska, odebrał to wyjątkowe wyróżnienie oraz jakie korzyści niesie ze sobą przynależność do elity złotych medalistów!

Dlaczego warto?

 • Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku. Przyznawana jest przez eksperckie jury produktom, które muszą spełniać określone warunki: powinny być innowacyjne i unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie!

 • Rozstrzygnięcie konkursu o Złoty Medal MTP następuje półtora miesiąca przed targami! Pakiet medalisty pozwoli Twojej firmie przygotować się do efektywnej promocji nagrodzonych produktów z dużym wyprzedzeniem! Pakiet medalisty to komplet materiałów promocyjnych, które wystawca może wykorzystać w kampanii swojego produktu.

 • Informacja o laureatach pojawi się:
  a) na stronie targów ITM Polska i Złotego Medalu oraz na łamach portali i czasopism branżowych;
  b) w publikacjach targowych: tj. ITM NEWS oraz Vademecum Zwiedzającego;
  c) w newsletterach dla wystawców i zwiedzających;
  d) w informacjach prasowych;
  e) na ekskluzywnym stoisku w Strefie Mistrzów, by móc zawalczyć o Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów.
  Jeśli Twoje produkty, zasługują na to prestiżowe wyróżnienie, zawalcz o złoto wypełniając formularz dostępny na: http://www.itm-polska.pl

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2017 roku.