konferencja 60a

Logowanie Rejestracja

STAL Metale & Nowe Technologie inny

stal

Informacja o czasopiśmie

Magazyn „STAL Metale& Nowe Technologie” to jeden z niewielu na polskim rynku dwumiesięczników branżowych prezentujących aktualną problematykę techniczną rynku stali i metali nieżelaznych. Czasopismo wydawane jest od 2006r.

Artykuły techniczne dotyczą:


• produkcji, dystrybucji, montażu oraz pomiarów gatunków stali i metali nieżelaznych,
• praktycznych zagadnień związanych z hutnictwem, odlewnictwem, obróbką skrawaniem, obróbką plastyczną, a także zabezpieczaniem powierzchni, cięciem i spajaniem materiałów,
• doboru maszyn i urządzeń do obróbki, wykorzystania technologii niezbędnych w praktyce produkcyjnej,
• właściwości wykorzystywanych w przemyśle materiałów,
• najważniejszych wydarzeń branżowych,
• inwestycji przemysłowych, ich aspektów gospodarczych i ekonomicznych.

W czasopiśmie znajdą Państwo również tematy, bez których trudno dziś mówić o nowoczesnym przemyśle stalowym, związane z robotyzacją i automatyzacją produkcji, doborem oprogramowania i nowymi technologiami. Prezentujemy sylwetki firm, ich potencjał wykonawczy oraz tworzących je ludzi.

Współpracujemy m.in. z Hutniczą Izbą Przemysłowo-Handlową, Izbą Gospodarczą Metali Nieżelaznych i Recyklingu, Instytutem Spawalnictwa, Polską Unią Dystrybutorów Stali, Instytutem Metali Nieżelaznych Oddziałem Metali Lekkich w Skawinie.

5 000 egz. nakładu drukowanego + 4 679 subskrybentów newslettera redakcyjnego = prawie 10 000 specjalistów do których docieramy z publikowanymi treściami!

Rekomendują nas:

prof. dr hab. inż. Andrzej Klimpel

Politechnika Śląska, Katedra Spawalnictwa
STAL ma stabilną i uznaną pozycję wśród polskich inżynierów oraz producentów konstrukcji metalowych, głównie z uwagi na obszerną tematykę artykułów o nowoczesnych zagadnieniach technologicznych (…). Jednocześnie tematyka artykułów powiązana jest z rzeczywistymi problemami technicznymi i technologicznymi nie tylko polskiego, ale i światowego przemysłu.

prof. dr hab. inż. Krzysztof Fitzner

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wydział Metali Nieżelaznych

Magazyn „STAL Metale & Nowe Technologie” przywraca zdrowy rozsądek. Jest wspaniałym pasem transmisyjnym wszelkich nowości z obszaru metalurgii żelaza i stali. Pokazuje nam, jak wiele na świecie dzieje się w tym przemyśle i ile jest tam jeszcze do zrobienia.

 

STAL Metale & Nowe Technologie
40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 188
tel. 32 788 51 83
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stal nowa

Współpracujemy z: