Nowa Stal książka elektoniczna

nowa-stal


„Nowa Stal” to profesjonalne wydawnictwo skierowane do tych wszystkich, którzy są związani z polską branżą stali nierdzewnych oraz rynkiem aluminium. Pismo dociera do przedstawicieli firm zajmujących się produkcją, dystrybucją i przetwórstwem stali nierdzewnych oraz aluminium, a także firm będących odbiorcami tego rodzaju materiałów, jak i szeroko rozumianego otocznia biznesowego, mediów czy środowiska naukowego.

„Nowa Stal” to wydawnictwo poświęcone problemom związanym z zastosowaniami stali nierdzewnych i aluminium, opisujące wydarzenia na polskim i międzynarodowym rynku, prezentujące strategie przedsiębiorstw, sylwetki ludzi związanych z branżą oraz analizy aktualnych trendów, dane statystyczne i wiele innych użytecznych informacji.

„Nowa Stal” to pierwsze na rynku wydawnictwo tak szeroko opisujące polską branżę stali nierdzewnych oraz rynek aluminium – sektorów, w których działają setki firm, a ich przychody to kilkanaście miliardów złotych rocznie. Stale nierdzewne oraz aluminium mają niezwykle szerokie zastosowanie. Są wykorzystywane m.in. w przemyśle, budownictwie, architekturze, wyposażeniu wnętrz i wielu innych sektorach.